.::Wolf Warriors Forum::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.::Wolf Warriors Forum::.

Sajt o raznim igricama
 
PrijemPortalliGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Igrica:Star Trek Bridge Commander

Ići dole 
AutorPoruka
Gigatino
Administrator
Administrator
Gigatino


Broj poruka : 291
Godina : 30
Datum upisa : 29.03.2007

Igrica:Star Trek Bridge Commander Empty
PočaljiNaslov: Igrica:Star Trek Bridge Commander   Igrica:Star Trek Bridge Commander Icon_minitimeČet Mar 29, 2007 7:16 pm

O ovoj igrici može se puno toga reći, ali malo dobroga. Ideja je vrlo zanimljiva i originalna, kapetan vlastitog broda u Federaciji. Ali nije sve zlato što sjaji…


Nažalost ova je igrica puno manje nego što sam ja očekivao. Uvodni film je srednje kvalitete, ne baš previše zanimljiv. Menu igrice je maštovito napravljen. Sada slijedi onaj lošiji dio. Od početka igrice, pa do kraja vaš glas i lice se uopće ne vidi i ne čuje. Cijelo vrijeme u vaše ime govori i odlučuje prva časnica. Unutrašnjost broda nije previše detaljno napravljena i rekao bih da je poprilično pusta. Likovi su se također mogli detaljnije izvesti. Kada gledate brod izvana moram priznati da je grafika bolja i puno ljepše izgleda. Mislim da su ovdje pogriješili, ipak je unutrašnjost trebala biti detaljnija. Još jedan minus je što ste cijelo vrijeme prikovani na mostu, za vaš kapetanski stolac. Nema šetanja strojarnicom ili posjete doktoru. No to bi se moglo oprostiti da su malo više popustili priču. Strogo morate raditi što vam se naredi ili vam napiše game over. Dakle nema odlučivanja vas kao kapetana. Vi samo sjedite u stolici i unosite kurs. Ponekad doista kao i da niste kapetan. Dakle sve u svemu ova igrica se sastoji od toga da sjedite u stolcu, gledate kako vaša prva časnica obavlja vaš posao, eventualno ponekad date naredbu, unos kursa ili odredite način kako čete se boriti s neprijateljskim brodom.

A borbe ima i previše. S time su nastojali razbiti monotoniju igre i priču. Moram napomenuti da mi se ne sviđa i to što igricu ne možete sačuvati, nego samo u pojedinim dijelovima tj. kada obavite neki zadatak kompjuter napravi autosave. Stoga, ako obavite većinu zadatka i pogriješite na kraju, morat ćete igrati sve ispočetka. Smatram da bi bilo puno zanimljivije da su na početku igrice dali opciju biranja nekoliko brodova, posade, da se kao kapetan možete odlučiti na nekoliko opcija, da odlučujete u svoje ime i da možete spremiti igricu kad vas je volja. Po mojem ukusu igrica bi bila tako puno fleksibilnija i zanimljivija.

No što je tu je, igrica je izašla i ne vrijedi sada plakati. Stoga, ako ste fan ST-a ova igrica vam neće biti na odmet…ako ništa utažit će malo glad dok se HRT ponovo ne odluči kupiti nove serije Voyagera, a ne trošiti novce na brazilske sapunice. No ova igrica vam ništa drugo neće priuštiti osim možda ubiti koji sat dosade s tim što ćete se morati naživcirati dok ju igrate.

Min. Konfiguracija · 3-D Hardware Accelerator (with 16MB VRAM)*
· US version of Microsoft® Windows® 95 OSR2/98/ME/2000/XP operating system
· Pentium® II 300Mhz processor (Pentium® II 450Mhz processor recommended) or Athlon® processor
· 64MB RAM
· 650 MB of uncompressed hard disk space for game files; plus an additional 100 MB for Windows® swap file 100%
· Windows® 95/98/ME/2000/XP compatible computer system (including compatible 32-bit drivers for CD-ROM drive, video card, sound card and input devices.)
· DirectX® 8.0a or higher (included)
· 100% DirectX® compatible 16MB video card and drivers
· 100% DirectX® 8.0a or higher compatible sound card and drivers
· Quad Speed CD-ROM drive (600 K/sec sustained transfer rate)
· 100% Microsoft®-compatible mouse, keyboard
Nazad na vrh Ići dole
https://wolfwarriors.niceboard.com
 
Igrica:Star Trek Bridge Commander
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Igrica: Star Trek: Armada 2
» Igrica: Star Trek Legacy
» Igrica: Star Trek: Elite Force II
» Igrica: Star Trek: Voyager Elite Force
» O Star Trek serijama

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
.::Wolf Warriors Forum::. :: Igrice :: Star Trek-
Skoči na: